Meist

… ja brändist -ISE-

Oleme 2 ema, kelle jaoks on olnud suuresti inspiratsiooniks meie pisikesed tütred, kelle kasvades on tekkinud palju vajaduspõhiseid ja ka lihtsalt meeleolu loomiseks ideid.

Brändi nime ei pidanud me pikalt mõtlema, sest kes meist lapsevanematena ei ole kuulnud sõna “ISE”, mis iseloomustab ka kõige paremini meie ideid ja tooteid – ise katsetamine, isetegemine, iseõppimine, iseolemine/omamoodi olemine ja nõnda edasi.

Meie toodete hulgast leiate vahvaid kingiideid, meie enda poolt disainitud kaarte beebipeoks ja beebiootuse, minisünnipäevade tähistamiseks – jäädvustamiseks. Samuti pakume põnevaid kaarte faktidega, millest võib kujuneda lõbus mäng kogu perele. Lisaks on meie tootevalikus silikoonist söögitarvikud väikelastele, mida on testinud meie enda pisikesed ja oleme saanud kinnitust, et meie söögikomplektidel on nii mõnigi positiivne eelis kaubanduses pakutavate toodete ees. Meie lapsed on olnud söögikomplektidest vaimustuses ning nõustuvad söögiajal isegi hea meelega põlle kandma! Seetõttu oleme ka ise söögikomplektidest vaimustuses ja hakanud tooteid väga armastama, mida soovime ka teiega jagada.

Niisiis, kui Te olete juba sattunud meie lehele, natuke ringi vaadanud ja tutvunud meie praeguse tootevalikuga, siis see pole kõik. Nii nagu lapsed avastavad maailma päev päevalt, liigume ka meie selles suunas, et tasapisi oma uusi tootevalikuid ja ideid Teieni tuua.

Loodame, et olete meie toodetest sama põnevil kui meie ISE.

Aitäh Teile ning põnevat avastamist!

tootekollaaz

 

Shopping Cart
0

Sinu ostukorv on hetkel tühi

0